Profesyonel Telefon Dinleme Yazılımlarımız ile
%100 Garanti,Yerinde Destek ve Hızlı Casus Yazılımlar ile 7/24
(0216)606 36 46-(0212) 909 10 12
(0850) 302 23 22-(0543) 323 0 323

Samsung Telefon Dinleme Programının Özellikleri

Samsung en yeni ve en profesyonel casus ses kayıt programıdır. Samsung telefon dinleme programın yüklendiği telefondaki tüm telefon görüşmelerini, telefonun etrafındaki ortam seslerini kaydeder ve gizlice takip panelinize gönderir. Casus telefon donmadan ve kesilme olmadan sorunsuz dinleme olanağı sağlar. Gelen ve gönderilen bütün mesajların, arama kayıtlarının rehberdeki isim bilgisiyle beraber bir kopyasını takip panelinize gönderir.Nokta yer tespiti de yapabilen Samsung casus ses kayıt programının her geçen gün destekleyen telefon modellerine yenisi eklenmektedir.


Not: E-mail paneline gelen ve giden her sms kaydı, yer tespiti, arama bildirimleri ve sim kart değişikliklerini e-mail paneline gizlice gönderir bu verilerin ücretlendirilmesi takip edilen kişinin faturasına ya da kontörüne yansır bu ücretlendirme yi önlemek için takip edilen kişinin hattına internet paketi almanızı öneririz örneğin 1 gb internet paketi ve 1000 sms paketi gibi.

Not : Samsung casus ses kayıt telefon dinleme programı Tüm Anroid İşletim Sistemli Samsung Telefonlarda Çalışır.

Yazılım Fiyatımız : 1790TL

Ortam Dinleme Ses Kaydı

Samsung casus ses kayıt programında isterseniz telefonun ortamındaki sesleri casus telefona kod göndererek ortamdaki sesleri kaydedilmesini sağlayıp, takip panelinizden dinleyebilirsiniz.

Telefon Dinleme Ses Kaydı

Samsung casus ses kayıt programı yüklü telefonda yapılan görüşmeleri otomatik olarak kaydeder isterseniz ses kayıtlarını takip panelinizden dinleyebilirsiniz.

Arama Bildirimi

Casus telefona gelen ve giden aramaları anında kendi yönetici telefonunuzdan görebilirsiniz. Gelen ve giden arama geçmişini konuşma sürelerini tarih ve saat bilgilerini de detaylı olarak mail panelinizden de görebilirsiniz.

SMS & Mesaj Takip

Casus telefona gelen ve giden SMS leri hangi numaradan geldiğini ve hangi numaraya gittiğini içeriğiyle beraber ve rehberdeki isim bilgisiyle takip panelinizden görebilirsiniz.

GPS Nokta Yer Tespit

Takip edilen casus telefonun bulunduğu bölgeyi size çok az yanılma payı ile nokta yer tespiti yaparak bulunduğu bölgeyi takip panelinizden görebilirsiniz.

Değişim Hakkı

Satın aldığınız Samsung casus ses kayıt kayıt programını başka bir telefona zaman sınırı olmaksızın ve ücretsiz aktarabilirsiniz.