Profesyonel Telefon Dinleme Yazılımlarımız ile
%100 Garanti,Yerinde Destek ve Hızlı Casus Yazılımlar ile 7/24
0(216) 310 00 11
0(543) 323 0 323

Amedya Yazılım

Amedya Yazılım İstanbul 2 Ofis ve Amerika ve İngiltere olmak üzere yurt dışında iki ofis ile kurumsal çözümler ve bireysel yazılımlar üretenen %50 yurt dışına bağlı %50 yerli sermaye olarak hizmet veren kurumsal bir firmadır.Sitemiz genel olarak dünya genelinde 5 farklı dilde hizmet vermektedir.Casusluk araçları sunan güvenilir bir casus telefon mağazası ve RESMİ web sitesidir. Amedya Yazılım mütevazi profesyonel ekibi, elektronik haberleşme, yazılım geliştirme ve takip sistemleri gibi pek çok alanda kapsamlı bir işlevsel altyapıya ve yılların deneyimine sahiptir.Sitemizde genel itibati ile telefon dinleme yazılımları hazır casus telefonlar ve araç takip cihazları modelleri bulabilir ve siparişlerini verebilirsiniz.İsteyen müşterilerimiz İstanbul'da bulunan ofislerimizde ücretsiz olarak nedeme yapabiliyorlar.

Sitemiz, dünya genelinde müşterilerine en üst düzeyde memnuniyet sağlayan ve en geniş kalite sınıfına sahip izleme ve casusluk araçları sunan güvenilir bir casus telefon mağazası ve RESMİ web sitesidir. Firmamız mütevazi profesyonel ekibi, elektronik haberleşme, yazılım geliştirme ve takip sistemleri gibi pek çok alanda kapsamlı bir işlevsel altyapıya ve yılların deneyimine sahiptir. Firma itibarını doğruluk ve dürüstlük üzerine kurmuş ve çok geniş yelpazeli casusluk takip araçlarını müşterilerine sunmakta ve ayrıca icra makamları ve kamu personeli için kullanılan özel ve kişisel projeler geliştirmektedir.

Firmamız geniş yelpazeli casus telefon ürünleri ve silinen ve gönderilen metin mesajları okumanızı sağlayan ve bilhassa gizli bir kamerayla veya araç takip sistemi ile birleştirildiğinde çok ideal olan casus telefon yazılımları sunmaktadır. Gördüğünüz fiyatlara KDV dahil olup tam olarak ödediğiniz ücretlerdir. Faturalarda hiçbir gizli ektra yoktur! Ayrıca çoğu üründe Türkiye'deki tüm müşterilerimize ÜCRETSİZ NAKLİYE fırsatı sunmaktayız.Biz takip programlarına had safhada odaklanmış olan genç ve enerjik pro-aktif bir şirketiz. Bu websitesi her zaman, yasal sınırlar çerçevesinde, ticari piyasaya teknolojik olarak en gelişmiş ürünler sunuyor olacak. Burada son derece yüksek kaliteli olan ve benzeri ürünleri kullanmanın yarattığı hayal kırıklığını örten mamullerimizi vitrinimize koyuyoruz. En iyi müşteri hizmetleri ve satış sonrası destek hizmeti sunmaya ve tüm ürünler için tam memnuniyet sağlamaya odaklı bir politika takip ediyoruz. Çok iyi bir firma itibarı oluşturduk ve bunu muhafaza etmek istiyoruz. Bu itibarı siz değerli müşterilerimiz sayesinde inşa ettik. ...