Profesyonel Telefon Dinleme Yazılımlarımız ile
%100 Garanti,Yerinde Destek ve Hızlı Casus Yazılımlar ile 7/24
(0216)606 36 46-(0212) 909 10 12
(0850) 302 23 22-(0543) 323 0 323

Dünyanın en gelişmiş programı olan Blackberry FM Professional Hatasız ve kesintisiz takip olanağı sunar. Canlı telefon dinlemesi, casus telefonda donma olmadan kesintisiz ortam dinlemesi, mesaj takibi, sim kart takibi, anlık arama bildirimleri ve yer tespiti yapabilirsiniz…

Not: E-mail paneline gelen ve giden her sms kaydı, yer tespiti, arama bildirimleri ve sim kart değişikliklerini e-mail paneline gizlice gönderir bu verilerin ücretlendirilmesi takip edilen kişinin faturasına ya da kontörüne yansır bu ücretlendirme yi önlemek için takip edilen kişinin hattına internet paketi almanızı öneririz örneğin 1 gb internet paketi ve 1000 sms paketi gibi.

Not: 2012 iPhone Professional dinleme programı BlackBerry marka telefonlar dışında çalışmaz.

Yazılım Fiyatımız : 2700TL yerine 1890TLSipariş Vermek İçin Tıklayınız

BlackBerry FM Professional Dinleme Programı Özellikleri

Ortam Dinleme

Casus telefonun bulunduğu ortamındaki sesleri dinleyebilirsiniz. BlackBerry FM Professional programında canlı olarak donma ve kesilme olmadan ortam dinlemesi yapabilirsiniz.

Telefon Dinleme

Casus telefonda yapılan görüşmeleri dinleyebilirsiniz.BlackBerry FM Professional programında canlı olarak donma ve kesilme olmadan telefon dinlemesi yapabilirsiniz. Ancak konferans görüşmesi özelliği açık olmayan şebekelerde (vadofone) telefon dinlemesi yapamazsınız.

Arama Bildirimi

Casus telefona gelen ve giden aramaları anında kendi yönetici telefonunuzdan görebilirsiniz. Gelen ve giden arama geçmişini konuşma sürelerini tarih ve saat bilgilerini de detaylı olarak mail panelinizden de görebilirsiniz.

SMS & Mesaj Takip

Casus telefona gelen ve giden SMS leri hangi numaradan geldiğini ve hangi numaraya gittiğini içeriğiyle beraber ve rehberdeki isim bilgisiyle takip panelinizden görebilirsiniz.

GPS Nokta Yer Tespit

Takip edilen casus telefonun bulunduğu bölgeyi size çok az yanılma payı ile nokta yer tespiti yaparak bulunduğu bölgeyi takip panelinizden görebilirsiniz.

İşlemlerin Rehberdeki İsim Bilgisi

Casus telefona gelen giden aramaları ve gelen giden mesajları rehberdeki isim bilgisi ile görebilirsiniz.

Sim Kart Takip

Casus telefona takılan sim kartların takibini yönetici telefonunuzdan yapabilirsiniz.

%100 Gizli Tespit Edilemez

BlackBerry FM Professional telefon menüsünde ve program listesinde görünmez ve asla tespit edilemez.

Uzaktan kontrol

Programın istediğiniz özelliğini yönetici telefonunuzdan uzaktan sms ile açıp kapatabilirsiniz.

Değişim Hakkı

BlackBerry FM Professional casus telefon dinleme programını destekleyen telefon modellerine 1 yıl boyunca sınırsız olarak aktarabilirsiniz.